Маскоти в кінофраншизах часто стають важливими персонажами, які сприяють не тільки популярності фільмів, а й фінансовій успішності мережі товарів і послуг, що з ними пов’язана. Термін “маскот” має цікаву історію, яка простягається від давніх вірувань до сучасних маркетингових стратегій. Слово походить від французького “mascotte”, що означає “талісман” або “предмет, що приносить удачу”. З того часу слово почало застосовуватись для опису як об’єктів, так і живих істот, які уособлювали удачу або були символом певної групи людей. Ще один ефективний шлях – інтеграція з агрегаторами ліквідності та кросчейн-мостами, що забезпечує більший потік користувачів та зручний доступ до активів з інших конденсаторів. Чим вище TVL, тим більше довіри до проекту, а отже, і шансів на подальше зростання.
Попри тотальну цифровізацію вони ще зберігають свою актуальність, головне — знайти правильні канали. Хороша ідея — інтегрувати персонаж-талісман у брендинг продукції. Це творче рішення може забезпечити більшу конверсію у порівнянні з традиційними методами просування.
Зробіть його частиною повсякденного життя споживачів. Свої талісмани існують у Олімпійських та Паралімпійських ігор, різних футбольних, хокейних, бейсбольних і легкоатлетичних чемпіонатів.
Він показав усі «болі», з якими стикається діджитал-спеціаліст під час своєї роботи, і розказав, як можна забити на все і чілити. Duracell, Cheetos, KFC, «Капітан Морган», «Живчик», «Фанні», «Розетка» — що об’єднує ці несхожі між собою бренди? Всі вони використовують маскоти — персонажі, які втілюють або підкреслюють цінності цих компаній. Розглянемо, навіщо сучасному бізнесу потрібні талісмани, як їх створюють і де застосовують. Правильно створений і використаний персонаж стане не просто обличчям бренду, а його душею. Майбутнє маркетингу показує, що талісман бренду – це не тільки картинка.
- Цікаве рішення знайшов сайт Zakaz.ua, який створив персонажа, що запам’ятовується — Лелеку Зака.
- Його головне завдання — викликати позитивні емоції, залучати увагу, пробуджувати інтерес і формувати у споживача асоціації з брендом.
- Створення успішного маскота — це складний процес, який вимагає співпраці між психологами, маркетологами та дизайнерами.
- Тож зусилля нашої команди були спрямовані на підготовку до успішного релізу.
Зачем Нужны Маскоты
TVL — динамічний показник, і важливо аналізувати як його значення, а й контекст. Підпишіться на нашу email-розсилку, щоб дізнаватися першими про нові статті та інсайти. Дивіться всі етери спільного проєкту від Дія.Бізнес та OMG company. Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись. Поширюйте іграшки, футболки, чашки та інший мерч з вашим талісманом.
Протягом десятиліть Рональд приймає участь у благодійних заходах, мультфільмах, рекламі, формуючи позитивний імідж бренду. Вони допомагають брендам, командам та організаціям створити свою унікальну ідентичність. Створення маскота може бути потужним засобом комунікації та впізнаваності. Основна мета маскота — підвищення впізнаваності бренду та формування емоційного зв’язку зі споживачами чи фанатами через позитивні асоціації. Тож, корпоративні маскоти є важливим інструментом для підвищення впізнаваності та зміцнення лояльності аудиторії до бренду. Проаналізуйте свою аудиторію, спробуйте виділити ключові фактори, через які купують ваш товар/користуються вашими послугами.
Психологи допомогли розробити їхні дружні риси та комічні ситуації, які викликають прихильність у глядачів. Ці персонажі створені так, щоб глядачі могли з легкістю ототожнювати їх з людськими рисами, не дивлячись на їх механічну природу. Це справжній талісман бренду, його обличчя та голос.
Як Зробити Маскота Невід’ємною Частиною Стилю
Вона уособлює сімейний затишок та комфортні покупки, супроводжуючи українців у світі електроніки з 1994 року. Фоксі не просто символ, це активний учасник рекламних кампаній і соціальних мереж, що створює яскраві образи, які досить легко запам’ятовуються. Іноді трапляється так, що маскот стає настільки популярним, що затьмарює сам бренд. Це показник того, що бренд створив дійсно незабутнього персонажа. Але це також виклик, адже тепер компанії потрібно підтримувати інтерес до персонажа та постійно розвивати його образ.
Наприклад, в Україні Львівське Пиво використовує лева як символ своєї продукції. Лев є не лише історичним символом міста Львів, а й виступає візуальним образом бренду, що підкреслює автентичність та традиції пивоваріння. Логотип – це візитна картка компанії, її особа, яка зустрічає клієнтів на кожному кроці. Але в сучасному світі, перенасиченому інформацією, одного логотипу може бути замало. Щоб виділитися і запам’ятатися, багато компаній доповнюють логотип яскравими персонажами.
Щоб не пропустити цікаві новини маркетингу, запрошуємо вас підписатися на наші соцмережі та email-розсилку. Зважаючи на особливості ніші та цільової аудиторії, ми розробили основні риси для персонажа. Щоб краще впоратися із завданням, ми уявили, що це справжня людина. Маскот — це візуальний образ компанії, персонаж, який символізує продукти або послуги та сприяє кращому залученню клієнтів. У процесі продажу широкого асортименту товарів варто подбати про те, щоб для кожного з них створити власного героя відповідно до віку аудиторії.
Окрім цього, ми наділили персонаж умінням розповідати історію свого створення, цікаві факти, а також ділитися проблемами та успіхами. Здатність маскота «творити історію» налагодила емоційний зв’язок між клієнтами й продуктом. А персоніфікація персонажа компанії українські маскоти мала сприяти зближенню клієнтів із брендом. За нашим задумом, надалі персонаж буде виконувати роль представника бренду в комунікації на головних платформах просування та на сайті. Він буде пояснювати складні поняття аналітики й технічні аспекти простими словами у власному унікальному стилі. Усе це ми в подальшому врахували під час розробки концепції.
В епоху інтернету маскоти активно використовуються як символи онлайн-платформ та стають надзвичайно популярними в соціальних мережах. Наприклад, одним із найвідоміших маскотів, як в Україні, так і у світі, є Пікачу — символ франшизи Pokémon. Завдяки своїй яскравій та милій зовнішності Пікачу став справжньою зіркою інтернету. Віральні відео, меми та постійна присутність у соцмережах допомогли йому підтримувати популярність на міжнародному рівні, значно розширюючи фан-базу франшизи.